Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Magazín  >  Supercars  >  Cílová jízda pro historické stroje na Brno Grand Prix Revival

Cílová jízda pro historické stroje na Brno Grand Prix Revival

Jaroslav Hanus, datum vydání 25.6.2014

Kategorie: Supercars, Formule 1

posta  poslat tento článek známému
Cílová jízda pro historické stroje na Brno Grand Prix Revival
NÁŠ TIP: Zkuste naši inzerci, naleznete tam Ferrari California! Mrkněte na naši inzerci přímo zde.

Pořadatelé Brno Grand Prix Revival ve dnech 4. až 6. července připravili pro majitele historických vozidel plaketovou cílovou jízdu. Účastníkům přinese několik významných výhod, které by nejspíše jinak nezískali.Hvězdicová jízda patří mezi nejstarší motoristické sportovní aktivity. Tyto důkazy spolehlivosti a vytrvalosti vozidel a jejich posádek se pořádají již od počátků motorismu u příležitosti nejrůznějších významných událostí. Proslulé byly například hvězdicové jízdy pořádané před startem Rallye Monte Carlo nebo k zahájení významných autosalonů. Známé byly cílové jízdy k závodům na Masarykově okruhu na pneu Baťa.

Protože pořadatelé patří mezi milovníky motoristické historie, připravili i nadstandardní nabídku pro majitele historických vozidel do roku výroby 1980. Každý, kdo se přihlásí, bude mít možnost parkování přímo v depu mezi závodními stroji od pátku do neděle, získat neprodejnou limitovanou plaketu akce určenou pouze pro závodníky a účastníky cílové jízdy a účastnit se doprovodných akcí. Pokud se zavčas domluví více členů klubu s pořadatelem, mohou mít i zdarma prostor pro svůj klubový stánek.

Co je vše potřeba? Po vyplnění přihlášky na webových stránkách www.BrnoGP.cz dostane účastník dopis s informacemi a výzvou k platbě. Po zaplacení obdrží e-mailem vjezd a vstupy, vše ostatní dostane po příjezdu na stánku Motor Journalu před hlavní věží.

Registrace až na místě již nebude možná a výhod cílové jízdy bude moci využít pouze ten, kdo se zaregistruje předem! Čas rychle letí, proto vy, kdo máte zájem, neváhejte! Zážitek z ojedinělých závodů bude jistě nezapomenutelný.

Registrace účastníků se uzavírá již tuto neděli 29.6.2014.Brno Grand Prix Revival připravuje Československý automobilový klub pro Moravu a Slezsko, občanské sdružení, který je pokračovatelem tradice organizátora předválečných Velkých cen Československa na Masarykově okruhu, a Automotodrom Brno.

Bližší informace:
Kateřina Kupková
608 872 876
katka@motorjournal.cz


Zdroj: Československý automobilový klub pro Moravu a Slezsko, občanské sdružení

Galerie

Související články

Hodnocení článku

-2 -1 0 1 2 Kliknutím na obrázek provedete hlasování

Diskuze k článku

prozatím nejsou žádné příspěvky


© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners