Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Leden: za kamna vlezem...

Leden: za kamna vlezem...

Leden: za kamna vlezem...V zimních měsících bývá obvykle z pohledu motoristy nuda. Leden obvykle není o nic lepší. Možná mu jde k duhu, že si každý říká, rok se přehoupl, za chvíli tu bude jaro. Tentokrát však měsíc leden musel být pro fanouška vozů Ferrari velmi zajímavý.

O prvním lednovém víkendu se představilo nové F2008, monopost pro novou sezónu Formule 1. První projíždce F2008 byli ve Fioranu přítomní všichni důležití lidé od Ferrari, Michaela Schumachera nevyjímaje. Tým Ferrari s tímto vozem již pilně testuje a časy, které zatím Kimi Raikkonen a Felipe Massa zajížděli, byly velmi slibné. Nás může těšit, že do startu Australské GP již zbývá jen měsíc a kousek.

Týden před debutem F2008 proběhla jedna velká premiéra i v České republice. Server Czechferrari.cz se po absolvování dlouhého a pečlivého vývojového programu probudil do své nové moderní podoby, která je svěží, přehledná a hlavně nabízí čtenářům nové možnosti komunikace jak s autory tohoto serveru, tak navzájem s ostatními čtenáři.

Detroitský autosalon přinesl velké překvapení v podobě konceptu vozu Ferrari F430 Biofuel. Ferrari poprvé představilo své “zelené” auto. Nyní je na zákaznících aby řekli co si o takovém autě myslí a případně takové aktivity značce zatrhli, tedy alespoň do doby než to nebude nezbytně nutné takový vůz nabízet a prodávat.

Van Den Brink Design zaujal svým konceptem vozu Vandenbrink GT Convertible, který je postaven na základu Ferrari 599 GTB Fiorano.

TV Nova ve svém zamyšlení nad ženami v rychlých autech zamířila do našich vod, když vytvořila zajímavou reportáž v hlavní roli s Markétou Rosákovou a Zdeňkem Holubovským.

Na duši nás tento měsíc potěšilo i nové Maserati GrandTurismo. V českých zemích se konečně začíná objevovat v rozumnějších počtech a proto se i vám jistě podaří čas od času tento vůz spatřit.

Myslím, že kdo se v lednu odebral za kamna, chybu neudělal. Bylo mu teplíčko a dění ze světa Ferrari sledoval prostřednictvím serveru Czechferrari.cz. Leden 2008 nebyl na naší scéně vůbec nudný, pořád se něco dělo! Snad se Únor nenechá zahanbit...

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners