Czechferrari.cz

elektronický magazín o Ferrari

homepage showroom magazín modely Facebook
Login:     Heslo:         registrace
 

CZECHFERRARI.CZ 2002-2017

CzechFerrari RSS

Menu

Novinky - akce

Anketa

Líbí se Vám Ferrari Purosangue?

Hlasů celkem: 18

Rodina serverů. Konec nudy!

Titulní stránka  >  Po prázdninách a před Vánocemi

Po prázdninách a před Vánocemi

Po prázdninách a před VánocemiNeletí čas letos o trochu rychleji? Před chvilkou se většina národa těšila na prázdniny a dovolené a najednou tu už budou Vánoce. Při posledním čtení editorialu jsme byli ještě v polovině motoristické sezóny a dnes se již pomalu ukládáme k zaslouženému odpočinku.

Server Czechferrari měl neustále napilno. Po letos velmi zajímavé Retro Prague jsme se zajímali o žhavou novinku Ferrari California. Czechferrari jako „jediné“ médium zveřejnilo původní materiál v podobě fotografií Californie po crash testu, ostatní motoristická média už pak jen opisovala a kopírovala. Začátek září byl v ČR radostný, neboť se k nám opět vrátilo Ferrari Enzo. A pak už nastala doba chystání na akci roku – Ferrari Racing Days Nürburgring. O tom, že se tato mega akce opravdu povedla, se můžete přesvědčit z rozsáhlého exklusivního materiálu, který je na Czechferrari.cz publikován.

Formule 1 si žila svým životem a přinášela nám veselé i docela smutné okamžiky. Dlouho budeme vzpomínat na divoké zastávky v boxech, „bezvadné“ ojnice, klouzání v deští a další taškařice, které nám naše Scuderia Ferrari připravila. I proto je obdivuhodné, jak se Ferrari z těchto problémů dokázalo poučit a dovést Felipeho Massu do rozhodujícího závodu v Brazílii. Cíl v podobě titulu mezi jezdci Ferrari nedosáhlo, ale v poháru konstuktérů si to vynahradilo.

Léto zastihlo tunery v poněkud líném tempu. A tak jsme mohli sledovat aktivitu Novitec Rossa , které do světa vypustilo zprávy o své úpravě modelu 430 Scuderia. Imola Racing ne/představila svojí práci na Ferrari 612 Scaglietti. Ovšem zahanbit se nenechalo Edo Competition , které dokázalo upravit Ferrari FXX, tak aby jej bylo možné provozovat v běžném silničním provozu. Novitec Rosso se ozvalo i na začátku listopadu, když zpřístupnilo informace o 808 koňovém Fioranu.

V sekci věnované nehodám vozů Ferrari jsme zavzpomínali na legendární nehodu Ferrari F50 v Monacu.

Nejedno pánské oko zvlhlo pří pohledu na krásnou modelu pózující u Ferrari 550 Maranello.

V září jsme fandili našemu nediálnímu partneru - závodu Diamond race a přinesli jsme spoustu zajímavých fotografií a video.

Scuderia boys si léto správně užívali, vyjíždka střídala výjiždku, akce akci. Nebylo proto náhodou, že jsme společně absolvovali i Ferrari Racing Days. Klub sportovních aut připravil pro své členy řadu akcí a srpnových jízd klubu v Brně se účastnila i redakce serveru Czechferrari.cz. V srpnu prezentovala Scuderia Praha vybraným klientům a hostům nové Maserati Granturismo S.

Prázdninové měsíce si užili i čeští fanoušci Alfy Romeo. Skvělý 2. Budějovický sraz příznivců Alfa Romeo doplnila ještě ARC Tour 2008 , kde výrazně bodovala i redakce serveru Czechferrari.cz

V září do ČR zavítal seriál FIA GT , kde ve třídách GT1, GT2 i GT3 startovaly vozy Ferrari. Každý kdo do Brna za těmito závody zavítal mohl být proto velmi spokojen. A komu nestačily závody FIA GT, mohl se potěšit u již klasického Epilogu.

To byly hlavní události posledních měsíců. Nyní už toužebně očekáváme nastávající Mmotion a pak hlavně Vánoce. Čtenáře bude jistě zajímat, že v našem obchodě s modely je již dnes čeká nová nabídka modelů Ferrari a zanedlouho bude zveřejněno i nové výroční DVD .

Dříve vydané editoriály

© 2002 CzechFerrari.cz | This website has no affiliation with Ferrari S.p.A., Scuderia Ferrari or what so ever. All copyrights, trademarks and logos belongs to their respective owners